Česko Camping Jižní Morava, Vranovská pláž s.r.o.

Popis produktu:

Česko Camping Jižní Morava - Česká republika - nejatraktivnější a nejvyhledávanější Camping Jižní Morava je CAMP PLÁŽ Vranovská přehrada s.r.o.. Česko - Camping Jižní Morava nabízí služby ubytování, sociální zázemí, kulturní a sportovní vyžití.

Doplňující informace:

Česko Camping Jižní Morava: svůj volný čas můžete využít k návštěvě Vranovského zámku, hradu Bítova, zříceniny hradu Cornštejna, města Znojma, Národního parku Podyjí a mnoha dalších historických objektů nebo vinných sklípků. Camp je ideálním místem pro Vaši dovolenou - Česko - Morava.

Dominantou obce Vranov nad Dyjí je Zámek Vranov. Tento objekt sloužil především jako obranný hrad, který spolu s hrade Bítov a Znojemský hradem tvořili obranou soustavu podél hranice s Rakouskem. První zmínka o hradu pochází z roku 1100, vlastnili ho tehdy znojemská knížata. V roce 1525 se vlastníkem stal Jan z Pernštejna hrad, který zesílil opevnění hradu. V 16. století připadl hrad Maxmilián z Ditrichštejna, který přidal renesanční nádech. Po třicetileté válce zničený hrad přestavěn na honosný barokní zámek. V roce 1793 proběhly na zámku klasicistní úpravy. Hlavní dominantou zámku je sál předků a kaple. Zámek je obklopen nádhernou přírodou.
V Jižní Moravě naleznete spoustu historických památek jako je například Znojemsko s dominantní Rotundou sv. Kateřiny nebo Telč, který je zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Vranovská pláž s.r.o.

Adresa společnosti:

Vranovská pláž s.r.o.
Šumná
Šumná
671 02

internet:

www.camp-plaz.cz

Kontaktní osoby:

Hana Veselá
recepční
Tel.: +420 515 291 291
Fax: +420 515 224 783


jazyková vybavenost:
čeština, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Česko Camping Jižní Morava Česko Camping Jižní Morava Česko Camping Jižní Morava Česko Camping Jižní Morava Česko Camping Jižní Morava

Parametry

Název produktu: Česko Camping Jižní Morava
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: kartou, hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Kvalita, bezpečnostní certifikace: ***
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.